От няколко дена съм с едни пристъпи на кашлица, понякога през деня, през вечерта също, по няколко минути. Температура нямам. Бях леко настинала и това е. Личната нищо не откри. Имали ли сте подобен проблем.Как действате?
Съжалявам, знам колко е неприятно. Отиди и на друг лекар, нека те види. Пробвала съм с лъжичка мед с джиджифил.Успокоява.