1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Д-р Дилбер мнения

Дискусия в 'Лечение в Турция', започната от Velvet, 29 Май 2016.

1. Velvet

Член от:
    28 Май 2016
    Постове:
    3
    Харесвания:
    0
    Привет!

Видях в един бг форум много все хубави мнения за д-р Дилбер относно ринопластика в Турция. Истински ли са тези мнения, малко са съмнителни Някой знае ли нещо по въпроса.

2. Elogirl

Член от:
    8 Фев 2016
    Постове:
    5
    Харесвания:
    1
    Личен съвет - знам за кой форум говориш : тялото.бг и темата там ми е много добре позната. Не вярвайте изобщо на писаните там мнения и коментари, фалшиви са, няколко човека с най- различни профили пишат коментарите от години или тези комисионерите на Дилбер постоянно пишат. Това не са истински мнения.

Holly хареса това.
  3. Holly

Член от:
    1 Апр 2016
    Постове:
    3
    Харесвания:
    0
    Доктора е много прехвален само в споменатият форум, в Турция имам познати и изобщо не са чували за него.Казаха ми, че не бил изобщо известен и добър.Имало друго наистина добри лекари.
    Някои за да си изкарат комисионата доста коментари и мнения са понаписали, страници, страници.Ужас.

4. Hrissi

Член от:
    30 Май 2016
    Постове:
    13
    Харесвания:
    0
    О да и как го защитават само и имало момичета във форума помощници уж :D Изобщо не вярвам, в никакъв случай не бих отишла при този доктор с тези манипулирани коментари

5. Самка

Член от:
    1 Сеп 2016
    Постове:
    3
    Харесвания:
    0
    От личен опит не се измамвайте да ходите при др.Дилбер, направи ми носа по- зле и от преди. Не е изобщо добър лекар и аз се подведох по мненията, но късно разбрах, че са лъжливи.Ако искате вярвайте ако искате недейте. Много съм зле:(:mad:

6. Ditrinka

Член от:
    2 Юни 2017
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    Колко може да са добри неговите резултати? :rolleyes:Резултатите му всичките са с фотошоп.Може да видите на снимките.

7. Helmena

Член от:
    19 Юни 2017
    Постове:
    7
    Харесвания:
    0
    След това и ти ще изглеждаш добре след операцията, но само с фотошоп:D Не благодаря. Търся си истински и добър лекар.

8. Fomirita

Член от:
    8 Юни 2017
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    Момичета това което пишете не звучи добре, аз започнах да се двуомя и се отказах от др.Дилбер, пък и взима скъпо....

9. Katrin123

Член от:
    22 Мар 2018
    Постове:
    3
    Харесвания:
    0
    Здравейте!Срещнха се с доктора във Варна,по време на консултацията той ми каза къде ми е проблема как евентуално би изглеждал по-добре носът ми.Асистентката ми направи снимки в профил с уговорката до няколко дни да ми ги изпратят обработени с фотошоп как евентуално би изглеждал носът ми.Попитаха ме кога искам да бъде операцията,аз им казах,възможно най-скоро след като видя обработените снимки ако ме устройват резултатите.Отговорът беше ,че може най-рано след около 20дни.След като мина около седмица след срещата аз им писах да попитам какво се случва със снимките ми ,съобщението беше прочетено ,но без отговор...След още една седмица им писах отново,но пак без резултат...Лично аз от опита си с доктора и неговия екип не мога да кажа нищо положително за съжаление,защото поведението им беше супер некоректно!

10. Ditrinka

Член от:
    2 Юни 2017
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    То за една консултация, преди операция ако има такова пълно безразличие и некоректност, какво може да очакваш за операцията и след нея.
    То не ми се мисли.... все още ли ходят хората при него o_O

Сподели Страницата