1. Този форум използва бисквитки. С посещаването му, Вие се съгласявате с метода ни на тяхното използване. Научете повече.

Присаждане на коса мнения

Дискусия в 'Естетика', започната от gUN21, 14 Юни 2016.

?

Има ли ефект Присаждане на коса ?

Анкетата е изтекла: 10 Май 2018.
  1. да

26 вот(а)
    78.8%
  2. Горе долу

5 вот(а)
    15.2%
  3. не

2 вот(а)
    6.1%
  1. Mitaka

Член от:
    9 Мар 2018
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    Да не би да е Minox ?!

2. Volod

Член от:
    14 Май 2016
    Постове:
    15
    Харесвания:
    0
    Не не беше с такова име, нещо друго бе, не помня честно казано....:cool:забравих какво беше. Като се сетя ще пиша.

3. Dobrev

Член от:
    14 Яну 2016
    Постове:
    10
    Харесвания:
    2
    Сигурно е спрея с прокапил. И аз го ползвах, хубав е.

4. ferum

Член от:
    25 Фев 2018
    Постове:
    8
    Харесвания:
    0
    Колко време по точно може да се взима този биотин?

5. Dobrev

Член от:
    14 Яну 2016
    Постове:
    10
    Харесвания:
    2
    Аз мисля, че може до 3 месеца и почивка от 1 месец примерно и отново. Може и за повече от 3 месеца до 6 месеца.

6. ferum

Член от:
    25 Фев 2018
    Постове:
    8
    Харесвания:
    0
    Ок мерси

7. Serjo

Член от:
    2 Май 2018
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравейте на всички :) Реших да пиша на форума и да поискам съвети от младите хора.
    Синът ми е на 24 години, има плешиви петна ( може би има някои нежелани гени от мен - наскоро не се чувства и добре). не можа да се справи с този проблем и е решил да си присади коса. Къде е най- добре да отиде, къде е добре у нас или в чужбина?

8. Dobrev

Член от:
    14 Яну 2016
    Постове:
    10
    Харесвания:
    2
    Здравейте
    До колко мога аз лично да помогна със съвети ще помогна , другите надявам се също ;)
    Как стоят нещата с присаждането у нас не мога да кажа, аз лично направих операцията в Турция ( от цял свят ходят там), бях при др. Demir в TurHair и останах повече от доволен. Ако имате въпроси може и на лични:)

Qvko и Vasil.K харесаха това.
  9. Vasil.K

Член от:
    1 Окт 2016
    Постове:
    15
    Харесвания:
    1
    Да не се повтаряме, същото мога да кажа.

Qvko хареса това.
  10. Qvko

Член от:
    20 Май 2018
    Постове:
    2
    Харесвания:
    0
    Човече , не си помисляйте и не правете грешката у нас да се оперирате, само с евтина нереална реклама, ако се присажда коса , здраве му кажи....шарлатанска работа е у нас , не ми се ще да плюя по родните клиники и доктори, ама такава е реалността, нищо не разбират от тази работа , а си правят експерименти с хоратаo_O

11. Hristo

Член от:
    23 Май 2017
    Постове:
    5
    Харесвания:
    0
    Внимавайте с тази измислена клиника Clinicana в Турция
    Все още има хора, които вярват на подобни, такава клиника изобщо няма, използват просто разни имена, но няма никакъв лекар, който да извършва трансплантациите, питайте и се уверете кой лекар ще Ви прави операцията.
    Дали са на сайта колкото да има нещо, името на един доцент професор, че от смях да паднеш :D отидете и вижте този възрастен професор доцент Сонер или нещо подобно дали изобщо прави трансплантации :D
    И в същото време много пари искат, при условие, че доктор не извършва присаждането, а нелегални техници ( по принцип с тях е по -евтино).
    Но българина явно се нарежда по манталитет до арабите, тъй като собствениците на измислената клиника Clinicana дори не са турци, а 3 бежанци сирийци, които са намерили начин чрез реклама да лъжат своите си хора, нали са по простоватички и на всичко вярват, какво разбират от лекари и операции,и както казах българина се нарежда по манталитет до тях щом си присаждат коса при тях и те си мислят , че българите са като арабите, лесни за залъгване.
    ето и линк , всичко е показано като бял ден

#131 Hristo, 23 Май 2018
    Последна редакция от модератор: 29 Май 2018
  12. Mitaka

Член от:
    9 Мар 2018
    Постове:
    4
    Харесвания:
    0
    Да наистина е така... Ужас :eek:

#132 Mitaka, 24 Май 2018
    Последна редакция от модератор: 29 Май 2018
  13. Дечев

Член от:
    7 Авг 2018
    Постове:
    7
    Харесвания:
    1
    Един въпрос малко външен:) свързан с пътуването до истанбул. Ако пътувам със самолет или рейс ще има ли кой да ме посрещне там , че трудно ще се ориентирам, тъй като никога не съм ходил.:)

14. val7504

Член от:
    4 Мар 2018
    Постове:
    4
    Харесвания:
    2
    След предварителна уговорка идва човек и ви посреща независимо дали ще пътувате с автобус или самолет.

15. Dobrev

Член от:
    14 Яну 2016
    Постове:
    10
    Харесвания:
    2
    Мен ме посрещнаха и изпратиха, предварително подадох информация за пътуването ми, организацията беше добра и точна.

16. THI

THI

Член от:
    11 Яну 2016
    Постове:
    6
    Харесвания:
    0
    Какво ще кажете трябва ли да се подържа присадената коса по някакъв специален начин и да се използват постояно специални лекарства, препарати там и т.н.

17. Vasil.K

Член от:
    1 Окт 2016
    Постове:
    15
    Харесвания:
    1
    Не никакви по- специални грижи няма ( само в началото докато трае възстановяването, което си е нормално) като другата коса си е, по същият начин.

18. Дечев

Член от:
    7 Авг 2018
    Постове:
    7
    Харесвания:
    1
    Аз направих вече резервация за дата и за операция в Turhair при Dr.Demir.

Разбрах, че резултата се появява понякога по- късно, при теб как беше?

19. Dobrev

Член от:
    14 Яну 2016
    Постове:
    10
    Харесвания:
    2
    Освен да те поздравя за избора друго не мога да кажа.
    За резултата какво ще рече по- късно, по- късно от 1 година ли ? да при някои гледам по- бърз ефект, при други не чак толкова, при мен към 12 месец си имаше доста добър ефект, дори в следващите месеци забелязвах сгъстяване така , че не е добре да се избързва със заключенията.

20. Gennov

Член от:
    8 Май 2018
    Постове:
    1
    Харесвания:
    0
    Здравейте, за пръв път пиша на форума.
    Надявам се на съвет или каквото може да споделите мненията си.
    Притеснява ме, че бавно сякаш започвам да плешивея
    Показвам и снимка да кажете какво мислите дали ще стана по зле? Мерки да взимам ли някакви ?

#140 Gennov, 22 Авг 2018
    Последна редакция от модератор: 23 Авг 2018

Сподели Страницата